OFICJALNIE: Nottingham Forest budzi się w deadline! Transfer z Atlético Madryt

OFICJALNIE: Nottingham Forest budzi się w deadline! Transfer z Atlético Madryt fot. Nottingham Forest
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nottingham Forest

Nottingham Forest podpisało kontrakt z Felipe z Atlético Madryt.

Beniaminek Premier League przystąpił do ostatniego dnia zimowego okna transferowego z zamiarem zakontraktowania trzech zawodników - bramkarza, obrońcy oraz pomocnika.

Przedstawiciele drużyny z City Ground walczą z czasem, by domknąć wszystkie oczekiwane przez siebie operację i na razie wydali komunikat o sprowadzeniu Felipe z Atlético Madryt.

Przeszedł on do Nottingham Forest za nieujawnioną sumę, która była zapewne bardzo skromna w obliczu faktu, że 33-letni zawodnik nie odgrywał ostatnio żadnej istotnej roli w hiszpańskim zespole i na dodatek był z nim związany tylko do końca sezonu.

Brazylijczyk podpisał z nowym pracodawcą kontrakt do 30 czerwca 2024 roku i postara się pomóc angielskiemu klubowi utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej.

- Moim marzeniem była gra w Premier League i jestem bardzo podekscytowany, że mogę być częścią tego wspaniałego i szybko rozwijającego się klubu. Widać, że to zespół, który chce się naprawdę rozwijać. To dla mnie duże wyzwanie i podjąłem jasną decyzję, aby być częścią historii tutaj i rozwijać się wraz z drużyną - powiedział 27. nabytek ekipy z City Ground od momentu zameldowania się przez nią w elicie.

Felipe dołączył do Atlético Madryt z FC Porto za 20 milionów euro przed startem sezonu 2019/2020.

Od tego czasu wystąpił w 113 meczach klubu z Hiszpanii, notując cztery bramki oraz asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy