OFICJALNIE: Nottingham Forest z dziewiętnastym transferem na zakończenie okna

OFICJALNIE: Nottingham Forest z dziewiętnastym transferem na zakończenie okna fot. Nottingham Forest
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nottingham Forest

Nottingham Forest potwierdziło angaż Willy’ego Boly’ego, co oznacza już dziewiętnastą transakcję lata 2022.

Beniaminek Premier League w środę otrzymał baty od Manchesteru City, który wygrał aż 6:0, a hat-tricka ustrzelił Erling Braut Haaland, zapisując się w historii rozgrywek, a już dzisiaj klub potwierdził transfer stopera.

Na City Ground zawitał wielce doświadczony Willy Boly.

Trzynastokrotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w tym sezonie nie powąchał murawy i w związku z tym był otwarty na przeprowadzkę.

„Wilki” niechętnie myślały o rozstaniu, ale kiedy ostatecznie nie zjawił się on na ostatnim meczu, wyrażono zgodę na transfer.

Dzisiaj 31-latek podpisał kontrakt ważny do połowy 2024 roku.

Zawodnik mierzący 195 centymetrów wzrostu w koszulce Wolverhampton Wanderers rozegrał 147 spotkań. Przedtem uzbierał 112 występów w Auxerre i 45 razy meldował się na boiskach w trykocie Bragi.

Boly jest już dziewiętnastym nabytkiem Nottingham Forest.

Poza nim przybyli Morgan Gibbs-White, Taiwo Awoniyi, Neco Williams, Emmanuel Dennis, Orel Mangala, Moussa Niakhaté, Giulian Biancone, Lewis O'Brien, Remo Freuler, Omar Richards, Ui-jo Hwang, Harry Toffolo, Brandon Aguilera, Jesse Lingard, Cheikhou Kouyaté, Wayne Hennessey i Renan Lodi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy