Oficjalnie: Nottingham zwolniło trenera

Oficjalnie: Nottingham zwolniło trenera fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Nottingham Forest

Właściciel Nottingham Forest w oficjalnym oświadczeniu podziękował Billy’emu Daviesowi za współpracę.

Fawaz Al Hasawi, który jest jednocześnie właścicielem oraz prezesem klubu, wyraził wdzięczność za wkład w rozwój klubu Billy’emy Daviesowi i pożyczył mu powodzenia na dalszej ścieżce kariery.
 
Klub nie miał przygotowanego kandydata na nowego menadżera i tę rolę tymczasowe przejmie Gary Brazil, dotychczas sprawujący w klubie pieczę nad młodzieżą. Pierwszy sprawdzian czeka go już we wtorek – Nottingham Forest zmierzą się w lidze z Charlton Athletic. Klub zajmujący siódme miejsce w tabeli Championship w ostatnich siedmiu meczach w lidze zdobył zaledwie trzy punkty i coraz bardziej oddala się od walki o play-offy.
 
Jako potencjalnego kandydata na stanowisko nowego menadżera wymienia się byłego szkoleniowca Leeds United Neila Warnocka. 
 
W tym samym oświadczeniu klub ogłosił, iż rolę jego ambasadora będzie pełnił były kapitan zespołu, John McGovern. 
 
Zawodnikiem Nottingham Forest jest Polak Radosław Majewski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy