Oficjalnie: Nowa posada Brzęczka

Oficjalnie: Nowa posada Brzęczka
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: GKS Katowice

Jerzy Brzęczek został trenerem pierwszoligowego GKS-u Katowice.

44-letni szkoleniowiec pozostawał bez pracy od 1 września, kiedy to po roku został zwolniony z Lechii Gdańsk. Wcześniej, w latach 2010-2014, pracował w Rakowie Częstochowa. 

Były reprezentant Polski związał się z katowickim klubem umową do końca czerwca 2017 roku. Jego asystentem został Tomasz Mazurkiewicz, który wcześniej pełnił funkcję drugiego trenera Lechii. Władze "Gieksy" ogłosiły też, że stanowisko menedżera zespołu objął były kierownik Lecha Poznań Dariusz Motała. W sztabie znaleźli się też dotychczasowy asystent Mariusz Łajczak i trener bramkarzy Janusz Jojko.

Brzęczek zastąpi na stanowisku Piotra Piekarczyka, który pięć dni temu, wraz z dotychczasowym dyrektorem sportowym Grzegorzem Proksą, złożył rezygnację. Katowiczanie po 10 kolejkach pierwszej ligi zajmują 15. miejsce. Ich bilans to trzy zwycięstwa, jeden remis i aż sześć porażek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy