Oficjalnie: Nowa umowa Białkowskiego

Oficjalnie: Nowa umowa Białkowskiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ipswich Town FC

Bartosz Białkowski przedłużył swój kontrakt z Ipswich Town FC.

Polski golkiper podpisał z ekipą z Portman Road nową 2,5-letnią umowę z opcją jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Oczywiście jestem bardzo zadowolony z przedłużenia kontraktu, bo dotychczasowy wygasał wraz z końcem rozgrywek. Miałem kilka rozmów na temat swojej dalszej przyszłości, ale byłem zainteresowany tylko pozostaniem w Ipswich. Odkąd wróciłem do zespołu, to cieszę się z moich występów - powiedział Białkowski.

Przypominamy, że 28-letni bramkarz trafił do "The Tractor Boys" w lipcu 2014 roku. Od tego czasu zdążył rozegrać dla drużyny z Championship 44 mecze, w których dziesięciokrotnie zachował czyste konto.

Warto także dodać, że Polak w ostatnim czasie odrzucił ofertę przenosin do Chin.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion 5 wniosków po El Clásico 5 wniosków po El Clásico Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy