Oficjalnie: Nowa umowa Butlanda

Oficjalnie: Nowa umowa Butlanda
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Stoke City

Jack Butland przedłużył swój kontrakt ze Stoke City.

Trzykrotny reprezentant Anglii podpisał nową umowę z "The Potters", która będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku.

- Jesteśmy zachwyceni, że Jack związał się z nami długoterminowym kontraktem. Jako klub czujemy, że ważną rzeczą jest przedłużanie umów z utalentowanymi i młodymi zawodnikami. Dla Butlanda jest to nagroda za jego postępy w tym sezonie - powiedział Tony Scholes, dyrektor wykonawczy.

Przypominamy, że 23-letni bramkarz został sprzedany do Stoke City w połowie rozgrywek 2012/13 z Birmingham City za blisko cztery miliony euro.

Warto także dodać, że Butland w trwającej kampanii jest podstawowym golkiperem ekipy z Britannia Stadium, dla której rozegrał 34 spotkania i dwunastokrotnie zachował w nich czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy