Oficjalnie: Nowa umowa Butlanda

Oficjalnie: Nowa umowa Butlanda
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Stoke City

Jack Butland przedłużył swój kontrakt ze Stoke City.

Trzykrotny reprezentant Anglii podpisał nową umowę z "The Potters", która będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku.

- Jesteśmy zachwyceni, że Jack związał się z nami długoterminowym kontraktem. Jako klub czujemy, że ważną rzeczą jest przedłużanie umów z utalentowanymi i młodymi zawodnikami. Dla Butlanda jest to nagroda za jego postępy w tym sezonie - powiedział Tony Scholes, dyrektor wykonawczy.

Przypominamy, że 23-letni bramkarz został sprzedany do Stoke City w połowie rozgrywek 2012/13 z Birmingham City za blisko cztery miliony euro.

Warto także dodać, że Butland w trwającej kampanii jest podstawowym golkiperem ekipy z Britannia Stadium, dla której rozegrał 34 spotkania i dwunastokrotnie zachował w nich czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy