OFICJALNIE: Nowa umowa gwiazdy Leicester City

OFICJALNIE: Nowa umowa gwiazdy Leicester City
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Leicester City

Demarai Gray przedłużył swój kontrakt z Leicester City.

Młodzieżowy reprezentant Anglii porozumiał się z włodarzami „Lisów” w kwestii warunków finansowych nowej umowy i związał się z ekipą z King Power Stadium do końca czerwca 2021 roku.

- Jestem bardzo szczęśliwy. Teraz muszę skupić się na grze w piłkę. Chciałbym regularnie występować w pierwszym składzie Leicester. Wiem, że nie będzie mi o to łatwo, dlatego muszę ciężko pracować na treningach - powiedział 21-letni skrzydłowy.

Gray w trakcie letniego okienka transferowego był łączony z przenosinami do kilku ekip z Premier League. Młody zawodnik nie był zadowolony ze swojej pozycji w klubie i planował przeprowadzkę do innego zespołu, w którym mógłby liczyć na częstsze występy.

Ostatecznie przedstawiciele Leicester przekonali piłkarza do pozostania w drużynie i w nagrodę za lojalność zaproponowali mu podpisanie nowego kontraktu na lepszych dla niego warunkach finansowych.

Młodzieżowy reprezentant Anglii w trwającym sezonie rozegrał dwanaście spotkaniach w barwach „Lisów”, w których strzelił dwie bramki oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy