OFICJALNIE: Nowa umowa Łukasika

OFICJALNIE: Nowa umowa Łukasika fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Lechia Gdańsk

Daniel Łukasik podpisał nowy kontrakt z Lechią Gdańsk.

Nowa umowa defensywnego pomocnika z „Biało-Zielonymi” jest ważna do 30 czerwca 2021 roku. Poprzedni dokument wiązał piłkarza z Lechią do końca obecnego sezonu.

Łukasik trafił do zespołu z Gdańska w lipcu 2014 roku za 800 tysięcy euro z Legii Warszawa. Od tego czasu 26-latek rozegrał 65 spotkań w trykocie Lechii, zdobywając jedną bramkę. W sezonie 2016/2017 wychowanek „Wojskowych” grał dla występującego w 2.Bundeslidze SV Sandhausen na zasadzie wypożyczenia.

- Decyzję o przedłużeniu kontraktu z Lechią podjąłem, bo wierzę w ten klub i naszą drużynę. Jestem przekonany, że będziemy odnosić sukcesy. Dziękuję całej Lechii za zaufanie, jakim mnie obdarza i będę odpłacać się za nie dobrymi występami na boisku – powiedział zawodnik.

W obecnych rozgrywkach pomocnik jest podstawowym zawodnikiem w składzie drużyny prowadzonej przez Adama Owena. Na koncie reprezentanta Polski znajduje się osiemnaście ligowych występów i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy