OFICJALNIE: Nowy dyrektor sportowy Chojniczanki

OFICJALNIE: Nowy dyrektor sportowy Chojniczanki fot. Jan-Niklas Kö | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Łukasz Wróbel z końcem roku przestanie być dyrektorem sportowym Chojniczanki Chojnice. Jego miejsce zajmie Dawid Frąckowiak.

Ekipa z Chojnic spisuje się w tym sezonie fatalnie i plasuje się w ligowej tabeli na ostatnim miejscu. Słaba postawa spowodowała, że na początku listopada doszło do zmian na ławce trenerskiej.

Wówczas to znany między innymi ze Stali Mielec Zbigniew Smółka zastąpił duet czeskich szkoleniowców Josefa Petříka i Josefa Petříka juniora.

Okazuje się, że to nie koniec zmian. W piątek poinformowano, że wraz z końcem tego roku z funkcją dyrektora sportowego pożegna się Łukasz Wróbel. 36-latek pełnił tę rolę od maja.

Natomiast kilka godzin później do wiadomości publicznej podano wiadomość, że jego miejsce zajmie Dawid Frąckowiak. Poprzedni pracował on w trzecioligowym Mieszku Gniezno. Teraz czekają go nowe wyzwania.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy