OFICJALNIE: Nowy dyrektor sportowy Chojniczanki

OFICJALNIE: Nowy dyrektor sportowy Chojniczanki fot. Jan-Niklas Kö | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Łukasz Wróbel z końcem roku przestanie być dyrektorem sportowym Chojniczanki Chojnice. Jego miejsce zajmie Dawid Frąckowiak.

Ekipa z Chojnic spisuje się w tym sezonie fatalnie i plasuje się w ligowej tabeli na ostatnim miejscu. Słaba postawa spowodowała, że na początku listopada doszło do zmian na ławce trenerskiej.

Wówczas to znany między innymi ze Stali Mielec Zbigniew Smółka zastąpił duet czeskich szkoleniowców Josefa Petříka i Josefa Petříka juniora.

Okazuje się, że to nie koniec zmian. W piątek poinformowano, że wraz z końcem tego roku z funkcją dyrektora sportowego pożegna się Łukasz Wróbel. 36-latek pełnił tę rolę od maja.

Natomiast kilka godzin później do wiadomości publicznej podano wiadomość, że jego miejsce zajmie Dawid Frąckowiak. Poprzedni pracował on w trzecioligowym Mieszku Gniezno. Teraz czekają go nowe wyzwania.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Bergwijn w Tottenhamie OFICJALNIE: Bergwijn w Tottenhamie Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Giroud zostanie w Chelsea?! Giroud zostanie w Chelsea?! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Politano w Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy