OFICJALNIE: Nowy klub Borysiuka

OFICJALNIE: Nowy klub Borysiuka fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lechia Gdańsk

Ariel Borysiuk został zawodnikiem Lechii Gdańsk.

W czwartek 12-krotny reprezentant Polski rozwiązał umowę z QPR. W zasadzie od początku media informowały, że może on przenieść się do Lechii i dzisiaj powrót Borysiuka do Gdańska stał się faktem. Klub z Trójmiasta poinformował, że związał się z nim kontraktem do 30 czerwca 2021 roku.

Borysiuk nie będzie zbyt dobrze wspominał pobytu w QPR. Od 2016 roku rozegrał on w koszulce angielskiej drużyny raptem 14 spotkań. Po tym, jak kilka miesięcy temu wrócił do niej z wypożyczenia do Lechii, pojawił się na murawie raptem dwa razy.

26-latek trafia do Lechii już po raz trzeci. Za pierwszym razem przeniósł się do Gdańska na zasadzie wypożyczenia z Kaiserslautern, po którym został przez klub z Trójmiasta wykupiony. W sumie Borysiuk rozegrał dla niego 71 spotkań.

- Wracam do miejsca, w którym zawsze dobrze się czułem. Zarówno ja, jak i moja rodzina. To na pewno miało znaczący wpływ na to, że zdecydowałem się na powrót do Lechii. Wiem, w jakim miejscu znajduje się klub, ale nie wyobrażam sobie, by zabrakło nas w pierwszej ósemce. Mamy robotę do wykonania i wierzę, że sprostam temu wyzwaniu - powiedział po potwierdzeniu transferu zawodnik.

To pierwszy zimowy ruch transferowy Lechii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy