Oficjalnie: Nowy klub Lisandro Lópeza

Oficjalnie: Nowy klub Lisandro Lópeza
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Racing Club

Lisandro López przechodzi do Racing Club de Avellaneda.

32-letni napastnik znany jest przede wszystkim z występów w FC Porto, gdzie w latach 2005-2009 siał postrach w szeregach defensywnych rywali. W tym czasie wzbudzał zainteresowanie wielu europejskich klubów, ale ostatecznie Portugalię zamienił na Francję, wiążąc się z Olympique Lyon. W Ligue rozegrał cztery sezony, średnio notując w każdym 15 ligowych trafień.

Argentyńczyk dość niespodziewanie w 2013 roku opuścił Europę, korzystając z oferty Katarczyków. Za 7,2 miliona euro przeniósł się do Al-Gharafa, ale egzotyczna przygoda nie była do końca udana. Ostatni rok spędził w Internacionalu, ale jego dorobek strzelecki okazał się wielkim rozczarowaniem. Teraz wraca nie tylko do ojczyzny, ale też do klubu, w którym zaczynał karierę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy