Oficjalnie: Nowy klub Malarczyka

Oficjalnie: Nowy klub Malarczyka
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Southend

Piotr Malarczyk zagra w Southend United FC.

Angielski klub potwierdził, że wypożyczył obrońcę do momentu zakończenia obecnego sezonu. Polak w ostatnich dniach sierpnia 2015 roku przeniósł się do Ipswich, ale nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w zespole walczącym o awans do Premier League.

Teraz 24-latkowi przyjdzie grać klasę rozgrywkową niżej, bowiem jego tymczasowa drużyna na co dzień rywalizuje w League One i plasuje się w środku tabeli. Ma jednak szanse na zajęcie miejsce premiowanego występami w play-offach, które prowadzą do awansu do Champiosnhip.

Dziś mija ostatni dzień, kiedy angielskie kluby mogą wypożyczać zawodników pomiędzy sobą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy