Oficjalnie: Nowy klub Rivaldinho

Oficjalnie: Nowy klub Rivaldinho
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Esporte Clube XV de Novembro

Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior po dwunastu dniach poszukiwania pracodawcy podpisał umowę z Esporte Clube XV de Novembro.

Rivaldinho rozwiązał umowę z Boavistą za porozumieniem stron (http://transfery.info/84478,oficjalnie-rivaldinho-odchodzi-z-boavisty), teraz wraca do Brazylii na zasadzie wolnego transferu.

Przygoda z Portugalią okazała się nieudana, bowiem 20-letni syn Rivaldo zaliczył zaledwie dwa mecze.

XV de Novembro jest klubem, który wkrótce rozpocznie sezon w lidze stanowej Paulista.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy