Oficjalnie: Nowy klub Rivaldinho

Oficjalnie: Nowy klub Rivaldinho
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Esporte Clube XV de Novembro

Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior po dwunastu dniach poszukiwania pracodawcy podpisał umowę z Esporte Clube XV de Novembro.

Rivaldinho rozwiązał umowę z Boavistą za porozumieniem stron (http://transfery.info/84478,oficjalnie-rivaldinho-odchodzi-z-boavisty), teraz wraca do Brazylii na zasadzie wolnego transferu.

Przygoda z Portugalią okazała się nieudana, bowiem 20-letni syn Rivaldo zaliczył zaledwie dwa mecze.

XV de Novembro jest klubem, który wkrótce rozpocznie sezon w lidze stanowej Paulista.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy