Oficjalnie: Nowy klub syna Rivaldo

Oficjalnie: Nowy klub syna Rivaldo
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Dinamo Bukareszt

Rivaldinho zasilił szeregi Dinama Bukareszt.

Syn słynnego Rivaldo dołączył do rumuńskiej drużyny na zasadzie wolnego transferu z rezerw Internacionalu i po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca maja 2020 roku.

Dla 21-letniego napastnika jest to drugie podejście do gry w Europie. Pierwsze nie okazało się zbyt szczęśliwe dla Brazylijczyka, ponieważ w trakcie półrocznego pobytu w Boaviście w sezonie 2015/2016 rozegrał zaledwie dwa spotkania dla portugalskiego zespołu.

Rivaldinho pod koniec sierpnia minionego roku trafił na krótkoterminowe wypożyczenie do Paysandu Sport Club. Młody zawodnik w klubie z brazylijskiej Serie B wystąpił w sumie w ośmiu meczach, w których zdobył jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy