Oficjalnie: Nowy klub syna Rivaldo

Oficjalnie: Nowy klub syna Rivaldo
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Dinamo Bukareszt

Rivaldinho zasilił szeregi Dinama Bukareszt.

Syn słynnego Rivaldo dołączył do rumuńskiej drużyny na zasadzie wolnego transferu z rezerw Internacionalu i po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca maja 2020 roku.

Dla 21-letniego napastnika jest to drugie podejście do gry w Europie. Pierwsze nie okazało się zbyt szczęśliwe dla Brazylijczyka, ponieważ w trakcie półrocznego pobytu w Boaviście w sezonie 2015/2016 rozegrał zaledwie dwa spotkania dla portugalskiego zespołu.

Rivaldinho pod koniec sierpnia minionego roku trafił na krótkoterminowe wypożyczenie do Paysandu Sport Club. Młody zawodnik w klubie z brazylijskiej Serie B wystąpił w sumie w ośmiu meczach, w których zdobył jednego gola.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy