Oficjalnie: Nowy klub Tima Cahilla

Oficjalnie: Nowy klub Tima Cahilla
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Hangzhou Greentown

Tim Cahill zagra w Hangzhou Greentown.

Australijczyk od kilku dni pozostawał bez klubu, po tym jak podziękowano mu za współpracę w Shanghai Shenhua. 36-latek nie figurował w planach trenera, natomiast zajmował miejsce w kadrze dla innych zawodników, dlatego też podjęto rozmowy o rozwiązaniu umowy.

Były piłkarz Evertonu postanowił jednak zostać w Chinach, przystając na propozycję innego zespołu z tamtejszej Ekstraklasy. Jak sam poinformował na Instagramie, podpisał pięciomiesięczny kontrakt. 

Jego nowy pracodawca w przeciwieństwie do rywali nie słynie z wielomilionowych transferów. Cahill spotka tam jednak swojego rodaka i kolegę z reprezentacji - Matthew Spiranovicia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy