Oficjalnie: Nowy klub Tima Cahilla

Oficjalnie: Nowy klub Tima Cahilla
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Hangzhou Greentown

Tim Cahill zagra w Hangzhou Greentown.

Australijczyk od kilku dni pozostawał bez klubu, po tym jak podziękowano mu za współpracę w Shanghai Shenhua. 36-latek nie figurował w planach trenera, natomiast zajmował miejsce w kadrze dla innych zawodników, dlatego też podjęto rozmowy o rozwiązaniu umowy.

Były piłkarz Evertonu postanowił jednak zostać w Chinach, przystając na propozycję innego zespołu z tamtejszej Ekstraklasy. Jak sam poinformował na Instagramie, podpisał pięciomiesięczny kontrakt. 

Jego nowy pracodawca w przeciwieństwie do rywali nie słynie z wielomilionowych transferów. Cahill spotka tam jednak swojego rodaka i kolegę z reprezentacji - Matthew Spiranovicia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy