OFICJALNIE: Nowy klub Wesa Browna

OFICJALNIE: Nowy klub Wesa Browna fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kerala Blasters FC

Wes Brown zasilił szeregi Kerala Blasters FC.

Doświadczony obrońca dołączył do zespołu z Indian Super League na zasadzie transferu definitywnego i związał się z nowym pracodawcą krótkoterminowym kontraktem.

Były zawodnik Manchesteru United w minionych rozgrywkach bronił barw Blackburn Rovers. 37-letni piłkarz pełnił w drużynie trzykrotnych mistrzów Anglii funkcję rezerwowego i zdołał rozegrać zaledwie sześć spotkań dla ekipy z Ewood Park, w których zdobył jednego gola.

Wes Brwon na chwilę obecną jest najbardziej znanym graczem Kerala Blasters FC. Wkrótce może się to jednak zmienić, ponieważ włodarze zespołu z Indii zamierzają sprowadzić jeszcze jego byłego klubowego kolegę - Dymitara Berbatowa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy