Oficjalnie: Nowy kontrakt Sidibé!

Oficjalnie: Nowy kontrakt Sidibé! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS Monaco

Djibril Sidibé podpisał nową umowę z AS Monaco.

Dotychczasowy kontrakt bocznego obrońcy łączył go z mistrzem Francji do 30 czerwca 2021 roku. Nowa umowa jest o rok dłuższa. 24-latek z całą pewnością otrzymał wyraźną podwyżkę, ale francuskie media nie podają, jaka kwota weszła w grę. Dodajmy, że to drugi defensor ASM, który w czwartek przedłużył kontrakt z Monaco. Wcześniej uczynił to Kamil Glik.


Sidibé występuje w klubie z księstwa od zeszłego roku, kiedy to trafił do niego za 15 milionów euro z Lille. Ostatni sezon, jak dla większości piłkarzy Monaco, był dla niego bardzo dobry. Jego bilans w samej Ligue 1 to dwie bramki i sześć asyst w 29 spotkaniach. Sidibé zaczął również regularnie występować we francuskiej reprezentacji, w której uzbierał do tej pory 10 występów.


Wysoka forma Francuza nie uszła uwadze innym europejskim gigantom. W ostatnim czasie pojawiało się sporo informacji łączących go z Barceloną. Przedłużenie umowy raczej przekreśla jednak jakikolwiek transfer w tym okienku.


Dla „Dumy Katalonii” Sidibé miał stanowić alternatywę po wycofaniu się z walki o Héctora Bellerína.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy