Oficjalnie: Nowy kontrakt Šteinborsa

Oficjalnie: Nowy kontrakt Šteinborsa fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Arka Gdynia

Pāvels Šteinbors przedłużył umowę z Arką Gdynia.

Łotysz trafił do Arki rok temu. Wcześniej występował w cypryjskiej Nea Salamina, do której przeniósł się po dwuletnim pobycie w Górniku Zabrze. W minionym sezonie golkiper zanotował udział w dziewięciu spotkaniach Ekstraklasy i ośmiu w Pucharze Polski.

Nowy kontrakt 31-latka będzie obowiązywał do 30 czerwca 2018 roku. Bramkarz jest kolejnym, po Tadeuszu Sosze, Damianie Zbozieniu oraz Rafale Siemaszce zawodnikiem, który przedłużył wygasającą umowę z "Żółto-Niebieskimi".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy