Oficjalnie: Nowy kontrakt Šteinborsa

Oficjalnie: Nowy kontrakt Šteinborsa fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Arka Gdynia

Pāvels Šteinbors przedłużył umowę z Arką Gdynia.

Łotysz trafił do Arki rok temu. Wcześniej występował w cypryjskiej Nea Salamina, do której przeniósł się po dwuletnim pobycie w Górniku Zabrze. W minionym sezonie golkiper zanotował udział w dziewięciu spotkaniach Ekstraklasy i ośmiu w Pucharze Polski.

Nowy kontrakt 31-latka będzie obowiązywał do 30 czerwca 2018 roku. Bramkarz jest kolejnym, po Tadeuszu Sosze, Damianie Zbozieniu oraz Rafale Siemaszce zawodnikiem, który przedłużył wygasającą umowę z "Żółto-Niebieskimi".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy