Oficjalnie: Nowy kontrakt trenera Sandhausen

Oficjalnie: Nowy kontrakt trenera Sandhausen
Redakcja
Redakcja
Źródło: SV Sandhausen

Szkoleniowiec SV Sandhausen Alois Schwartz przedłużył kontrakt z klubem do 2018 roku.

48-letni trener w niemieckim drugoligowcu pracuje od 2013 roku. Swoją karierę na ławce szkoleniowej rozpoczął w 2003 roku w Rot-Weiß Erfurt. W kolejnych latach pracował jeszcze w Wormatii Worms, a także z rezerwami Kaiserslautern. W 2012 roku wrócił do Rot-Weiß, by następnie przenieść się do Sandhausen.

Pod jego wodzą ekipa ta rozgrywa bardzo dobry sezon. Po jedenastu dotychczas rozegranych kolejkach z dorobkiem 18 punktów zajmuje szóstą lokatę. Do gwarantującego baraże trzeciego miejsca traci zaledwie dwa "oczka".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy