Oficjalnie: Nowy napastnik Newcastle
2016-08-28 12:33:33; Aktualizacja: 9 lat temu
Daryl Murphy został piłkarzem Newcastle.
Rafa Benitez zdecydował się na jeszcze jedno wzmocnienie zespołu w kończącym się oknie transferowym. 33-latek pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał umowę wiążącą go z nowym klubem na najbliższe dwa sezony.
Rosły napastnik ostatnio grał w Ipswich, będąc pierwszoplanową postacią tej drużyny. Ostatnie trzy kampanie Championship kończył z dwucyfrowym dorobkiem bramek.
"Sroki" nie ujawniły szczegółów transakcji, ale media zgodnie informują, że reprezentant Irlandii kosztował trzy miliony funtów.


![Emocjonująca końcówka. Raków Częstochowa wywozi punkt z Czech [WIDEO]](img/photos/111116/170x113/tomasz-pienko.jpg)

![Blamaż mistrza Polski. Lech Poznań przegrał na Gibraltarze [WIDEO]](img/photos/111965/170x113/lincoln-red-imps-lech-poznan.jpg)










![Emocjonująca końcówka. Raków Częstochowa wywozi punkt z Czech [WIDEO]](img/photos/111116/90x60/tomasz-pienko.jpg)






