OFICJALNIE: Nowy napastnik Odry Opole. Michał Bednarski zakontraktowany

OFICJALNIE: Nowy napastnik Odry Opole. Michał Bednarski zakontraktowany
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Odra Opole

Odra Opole poinformowała o sprowadzeniu do siebie 26-letniego Michała Bednarskiego.

Michał Bednarski pierwsze piłkarskie kroki stawiał w UKS-ie SP Głogów, skąd przeniósł się do Chrobrego. Jego piłkarzem był do 2018 roku, notując w międzyczasie wypożyczenia do Górnika Polkowice. W końcu przeniósł się do niego na zasadzie transferu definitywnego. Sezon 2019/2020 był zdecydowanie najlepszy w jego karierze. Napastnik zakończył go z 23 bramkami w II lidze i koroną króla strzelców.

To zaowocowało przeprowadzką do Miedzi Legnica. Tam Bednarski miał swój niezły czas pod względem strzeleckim, ale w pewnym momencie przestał pojawiać się na murawie. Na przeszkodzie stanęły problemy zdrowotne. W sumie zawodnik rozegrał 28 meczów w koszulce Miedzi w I lidze i zdobył pięć bramek.

W sierpniu Bednarski odszedł z Miedzi, dzięki czemu teraz dołączył do pierwszoligowej Odry Opole na zasadzie wolnego transferu. 26-latek parafował kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o 12 miesięcy. W nowym zespole będzie występował z numerem 18 na koszulce.

Odra zajmuje obecnie piętnaste miejsce w tabeli I ligi, a więc jest tuż nad strefą spadkową.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy