OFICJALNIE: Nowy pomocnik Termaliki

OFICJALNIE: Nowy pomocnik Termaliki
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Termalica

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o pozyskaniu Florina Purece.

Po rozwiązaniu kontraktu z mającym swoją siedzibę w Izraelu Hapoelem Ra’ananna rumuński zawodnik nie pozostał zbyt długo bezrobotny. Purece związał się umową z zespołem LOTTO Ekstraklasy, Bruk-Bet Termalicą Niecieczą. Małopolski zespół nie poinformował o długości kontraktu, ale według mediów będzie on obowiązywał do 30 czerwca 2020 roku.

Zawodnik urodzony w rumuńskim mieście Arad profesjonalną karierę piłkarską rozpoczynał w tamtejszym CS Atletico Arad. Z tej drużyny 26-latek przeniósł się do lokalnego rywala UTA Arad. Po drodze pomocnik reprezentował również Chianję, aż ostatecznie trafił do renomowanego FC Viitorul.

Poprzedniego lata Purece wyjechał do Izraela, ale w sześciu spotkaniach nie zdołał zanotować choćby jednej asysty lub bramki. Jego notowania w Hapoelu stały bardzo nisko, dlatego zgodzono się na rozwiązanie umowy. 

W Niecieczy 26-latek będzie miał szansę spotkać ponownie swojego byłego klubowego kolegę, czyli Gabriela Iancu. W składzie niecieczan jest także inny Rumun – Gabriel Matei – jednak on nigdy nie występował w zespole wspólnie z Purece.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy