OFICJALNIE: Nowy prawy obrońca Atlético Madryt

OFICJALNIE: Nowy prawy obrońca Atlético Madryt
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: PSV Eindhoven | Atletico Madryt

Atlético Madryt błyskawicznie uzupełniło lukę powstałą w wyniku odejścia Sime Vrsaljko do Interu Mediolan.


Tymczasem w jego miejsce już przyszedł Santiago Arias z PSV Eindhoven.

26-letni prawy obrońca reprezentacji Kolumbii znajdował się też na celowniku Napoli, jednak ostatecznie zdecydował się na grę u trenera Diego Simeone. 

Kolumbijczyk z Atlético zwiąże się umową do 30 czerwca 2023 roku. Według nieoficjalnych informacji kwota transakcji wyniesie 11,5 miliona euro, co nie wydaje się małą sumą, gdy dodamy, że jego kontrakt z PSV obowiązywał jeszcze tylko do 30 czerwca przyszłego roku.

Arias do PSV przeniósł się latem 2013 roku ze Sportingu. Z klubem z Eindhoven trzykrotnie sięgnął po mistrzostw Holandii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy