OFICJALNIE: Nowy prawy obrońca Atlético Madryt

OFICJALNIE: Nowy prawy obrońca Atlético Madryt
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: PSV Eindhoven | Atletico Madryt

Atlético Madryt błyskawicznie uzupełniło lukę powstałą w wyniku odejścia Sime Vrsaljko do Interu Mediolan.


Tymczasem w jego miejsce już przyszedł Santiago Arias z PSV Eindhoven.

26-letni prawy obrońca reprezentacji Kolumbii znajdował się też na celowniku Napoli, jednak ostatecznie zdecydował się na grę u trenera Diego Simeone. 

Kolumbijczyk z Atlético zwiąże się umową do 30 czerwca 2023 roku. Według nieoficjalnych informacji kwota transakcji wyniesie 11,5 miliona euro, co nie wydaje się małą sumą, gdy dodamy, że jego kontrakt z PSV obowiązywał jeszcze tylko do 30 czerwca przyszłego roku.

Arias do PSV przeniósł się latem 2013 roku ze Sportingu. Z klubem z Eindhoven trzykrotnie sięgnął po mistrzostw Holandii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy