Oficjalnie: Nowy selekcjoner Hiszpanii!

Oficjalnie: Nowy selekcjoner Hiszpanii!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Julen Lopetegui został selekcjonerem Hiszpanii.

Tamtejsza federacja piłkarska poinformowała, że 49-latek został mianowany na stanowisko, które po Mistrzostwach Europy we Francji zwolnił Vicente del Bosque. 

Lopetegui jest znany przede wszystkim z pracy z młodzieżowymi kadrami, z którymi odnosił liczne sukcesy. Wydaje się zatem właściwym kandydatem do pokoleniowej zmiany w "La Furia Roja".

Hiszpan ostatnio pracował w FC Porto, w latach 2014-2016 i to właściwie jego jedyne warte wspomnienia doświadczenie związane z prowadzeniem klubu. Jest także byłym reprezentantem kraju - chociaż zaliczył jedynie jeden występ.

Dziś o godzinie 18:30 ma odbyć się konferencja prasowa nowego selekcjonera.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy