Oficjalnie: Nowy szef skautingu Legii Warszawa. Prosto z Manchesteru United!

Oficjalnie: Nowy szef skautingu Legii Warszawa. Prosto z Manchesteru United!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa potwierdziła, że szefem skautingu klubu został Radosław Kucharski.

Kucharski już wcześniej pracował w Legii, najpierw jako trener juniorów, a cztery miesiące temu opuścił ją już jako dyrektor do spraw skautingu. Odszedł do Manchesteru United i został skautem angielskiego giganta, ale teraz wraca do Polski po propozycji ze strony nowego prezesa Legii, Dariusza Mioduskiego, wielokrotnie deklarującego, że szkolenie młodzieży będzie dla niego kluczową sprawą.

Zadaniem Kucharskiego w roli szefa skautingu będzie „wyszukiwanie zawodników, nadzorowanie pracy działu seniorskiego i juniorskiego”.

Jak podkreślił klub, Marcin Żewłakow pozostaje szefem działu skautingu seniorskiego, a trwają poszukiwania jego odpowiednika w dziale skautingu juniorskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy