Oficjalnie: Nowy zawodnik w Juventusie

Oficjalnie: Nowy zawodnik w Juventusie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus Turyn

Juventus Turyn podpisał kontrakt z Simone Padoinem, który dotychczas reprezentował barwy Atalanty.

Kwota transferu oscyluje około pięiu milionów euro. Zawodnik podpisał 5-letni kontrakt, co sugeruje dłuższy pobyt przy Juventus Stadium. Jest to drugi transfer „Bianconerich”, pierwszym było pozyskanie Jose Martina Caceresa z Sevilii.

Włoch od 2007 roku reprezentował inną ekipę biało-czarnych koszul w Seria A - Atalantę. W składzie tego zespołu rozegrał 103 mecze, strzelając 8 bramek. Reprezentował swój kraj w kategoriach juniorskich, jednak nigdy nie udało mu się przebić do dorosłej reprezentacji.

W Juventusie prawdopodobnie pełnić będzie rolę zmiennika dla piłkarzy środka pola. Jego atuty to dobry przegląd pola, dokładne podania i pomysłowość w konstruowaniu ataków pozycyjnych. Jednak śmiało można stwierdzić, że Andrea Pirlo w dalszym ciągu będzie pełnić funkcję naczelnego rozgrywającego w tej drużynie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy