Oficjalnie: Ocampos w Marsylii
2015-02-02 22:44:00; Aktualizacja: 10 lat temu
Olympique Marsylia wypożyczyła do końca sezonu z AS Monaco Lucasa Ocamposa.
20-letni Argentyńczyk należał w tym sezonie do zawodników, którzy mimo częstych występów, nie mogli być zadowoleni z liczby spędzanych na boisku minut. Ani razu nie rozegrał on bowiem pełnych 90 minut w Ligue 1.
Ocampos trafił do Monaco z River Plate za 13 milionów euro. Jest postrzegany jako ogromny talent, jednak ostatnio mocno spuścił z tonu i w tym sezonie miał udział tylko przy jednym trafieniu klubu z księstwa. Popularne
Pomocnik to pierwsze zimowe wzmocnienie Marsylii. W umowie znajduje się opcja transferu definitywnego za 13-14 milionów euro.
















![Kamil Grabara samodzielnym liderem. Następny obroniony rzut karny w tym sezonie [WIDEO]](img/photos/114833/170x113/kamil-grabara.jpg)







![Kamil Grabara samodzielnym liderem. Następny obroniony rzut karny w tym sezonie [WIDEO]](img/photos/114833/90x60/kamil-grabara.jpg)



