Oficjalnie: Ogbonna w Juventusie

Oficjalnie: Ogbonna w Juventusie fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Juventus FC

Obrońca Torino, Angelo Ogbonna, przechodzi obecnie testy medyczne w Turynie, po zaliczeniu których ma zostać oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz Juventusu.

Kwota odstępnego za 25-letniego Włocha wyniesie dwanaście milionów euro. Dodatkowo w umowie będą zapisane bonusy, wynoszące trzy miliony euro, które w kolejnych latach może otrzymać Torino.

O zainteresowaniu pozyskaniem Ogbonny przez mistrza Włoch, mówiło się już od parunastu dni. Teraz do finalizacji transferu potrzebne jest tylko pozytywne przejście testów medycznych przez Włocha.

Chęć zakupu Ogbonny wyrażało także Napoli, które oferowało aż osiemnaście milionów euro, jednak zawodnik zdecydował, że woli grać dla "Bianconerich".

Angelo Ogbonna jest wychowankiem Torino. W 2006 roku został przeniesiony do pierwszego składu drużyny, w której rozegrał jeden sezon, po czym został wypożyczony do Crotone. Od 2008 do 2013 roku był już podstawowym graczem swojej drużyny, występując w 124 ligowych spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy