Oficjalnie: Olsson odszedł z West Bromu po dziewięciu latach

Oficjalnie: Olsson odszedł z West Bromu po dziewięciu latach
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Djurgårdens IF | West Bromwich Albion

Jonas Olsson został zawodnikiem Djurgårdens IF.

Szwed zdecydował się skrócić swoją umowę z West Bromwich Albion, by zdążyć do ojczyzny przed pierwszym meczem nowego sezonu ligi szwedzkiej.

34-latek w Anglii w barwach WBA, do którego przeniósł się w 2008 roku, rozegrał 261 meczów. To był jeden z jego trzech klubów w karierze, bowiem wcześniej występował jedynie w szwedzkiej Landskronie i holenderskim NEC.

- Albion jest, i zawsze będzie, wielką częścią mojego życia. Teraz wszystko wydarzyło się bardzo szybko, więc nawet nie zdążyłem się odpowiednio pożegnać z wieloma ludźmi. Przy pierwszej okazji wrócę, by to naprawić. Jestem jednak bardzo wdzięczny klubowi za podejście przy transferze – powiedział doświadczony obrońca.

Olsson w tym sezonie pełnił już rolę rezerwowego, pojawiając się na boisku w siedmiu meczach Premier League, wcześniej jednak przez wiele lat stanowił podporę „The Baggies”. Z nowym klubem związał się umową do 31 grudnia 2018 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy