Oficjalnie: Olsson w Norwich City

Oficjalnie: Olsson w Norwich City
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Norwich City

Martin Olsson opuszcza Blackburn Rovers i przenosi się do Norwich City. 25-latek podpisał czteroletni kontrakt.

Szwed, którego brat bliźniak Marcus gra w Blackburn, nominalnie występuje na pozycji lewego obrońcy, ale z powodzeniem radzi sobie także w linii pomocy. Nieoficjalnie podaje się, że "Kanarki" zapłaciły ze tego piłkarza 2,5 miliona funtów. 

- Cieszymy się, że Martin dołączył do naszej drużyny. Od siedmu lat gra w Anglii i doskonale zna poziom, na jakim znajduje się Premier League. Do tego jest wszechstronnym zawodnikiem i jego transfer otwiera przed nami nowe możliwości taktyczne - powiedział menadżer klubu, Chris Hughton. 

- On znajduje się w idealnym wieku. Ma doświadczenie, ale także jest szansa, że może jeszcze rozwinąć swoje umiejętności - dodał na zakończenie.

Olsson w Blackburn Rovers spędził sześć lat. W tym czasie rozegrał ponad 100 spotkań, od 2010 roku jest także reprezentantem swojego kraju. W kadrze "Trzech Koron" wystąpił dotychczas piętnaście razy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy