Oficjalnie: Olsson w Norwich City

Oficjalnie: Olsson w Norwich City
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Norwich City

Martin Olsson opuszcza Blackburn Rovers i przenosi się do Norwich City. 25-latek podpisał czteroletni kontrakt.

Szwed, którego brat bliźniak Marcus gra w Blackburn, nominalnie występuje na pozycji lewego obrońcy, ale z powodzeniem radzi sobie także w linii pomocy. Nieoficjalnie podaje się, że "Kanarki" zapłaciły ze tego piłkarza 2,5 miliona funtów. 

- Cieszymy się, że Martin dołączył do naszej drużyny. Od siedmu lat gra w Anglii i doskonale zna poziom, na jakim znajduje się Premier League. Do tego jest wszechstronnym zawodnikiem i jego transfer otwiera przed nami nowe możliwości taktyczne - powiedział menadżer klubu, Chris Hughton. 

- On znajduje się w idealnym wieku. Ma doświadczenie, ale także jest szansa, że może jeszcze rozwinąć swoje umiejętności - dodał na zakończenie.

Olsson w Blackburn Rovers spędził sześć lat. W tym czasie rozegrał ponad 100 spotkań, od 2010 roku jest także reprezentantem swojego kraju. W kadrze "Trzech Koron" wystąpił dotychczas piętnaście razy. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy