Oficjalnie: Olszar piłkarzem Floty

Oficjalnie: Olszar piłkarzem Floty
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Flota Świnoujście

Sebastian Olszar został nowym zawodnikiem Floty Świnoujście.

32-letni pomocnik podpisał z pierwszoligowcem kontrakt, który będzie obowiązywał do końca obecnego sezonu.

Doświadczony piłkarz w jesienią był związany z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, w której rozegrał zaledwie jedno spotkanie, ponieważ przez większą cześć rudny zmagał się z kontuzją.

Teraz ze zdrowiem zawodnika wszystko jest już w porządku, ale jak poinformował trener Bogusław Baniak, na razie z powodu sporej przerwy Olszar nie będzie brany pod uwgaę przy ustalaniu pierwszej jedenastki na mecz.

Warto wspomnieć, że 32-latek występował już w Flocie Świnoujście w sezonie 2012/13. Wówczas dla ekipy popularnych "Wyspiarzy" strzelił 12 bramek w 34 meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy