Oficjalnie: Oltra zwolniony z Deportivo

2012-12-30 19:34:34; Aktualizacja: 12 lat temu
Oficjalnie: Oltra zwolniony z Deportivo Fot. Transfery.info
Źródło: Deportivo La Coruña

José Luis Oltra został zwolniony z funkcji trenera pierwszej drużyny Deportivo La Coruña. Zespół aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Były już trener tegorocznego beniaminka zdobył w poprzednim sezonie mistrzostwo Segunda Division zdobywając rekordową ilość 91 punktów. O zwolnieniu dowiedział się dzisiaj na spotkaniu z prezesem klubu, Agusto Cesarem Lendoiro.

Lendoiro potwierdził wiadomość o zwolnieniu trenera na dzisiejszej, wieczornej konferencji prasowej. Swoją decyzję argumentował tym, że była to jedyna opcja, która została do wyboru. Prezes powiedział również, że nazwisko następcy zostanie ogłoszone w ciągu kilku najbliższych godzin.

Oltra opuszcza zespół, z którym zdołał zdobyć jedynie 12 punktów w 17 ligowych meczach oraz z tylko dwoma wygranymi w bieżącym sezonie.