OFICJALNIE: Omar Colley w Sampdorii

OFICJALNIE: Omar Colley w Sampdorii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UC Sampdoria

Omar Colley został nowym zawodnikiem Sampdorii.

Kapitan reprezentacji Gambii dołączył do włoskiego zespołu na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2022 roku.

Środkowy obrońca przed dwa ostatnie sezony reprezentował barwy Genku. Klub z Belgii sprowadził go do siebie z Djurgårdens IF w połowie sierpnia 2016 roku za blisko dwa miliony euro.

Od tego czasu 25-letni zawodnik poczynił bardzo duże postępy i zwrócił na siebie uwagę mocniejszych drużyn z czołowych europejskich ligi. Spośród nich największą determinacją wykazała się ekipa z Genui, która według informacji podawanych przez media pozyskała go za blisko osiem milionów euro i zapewniła mu roczne zarobki na poziomie 850 tysięcy euro.

Omar Colley w trakcie swojego pobytu w Genku rozegrał w sumie 95 spotkań, w których zdobył pięć goli.

Gambijczyk jest już trzecim potwierdzonym letnim wzmocnieniem Sampdorii. Przed nim do klubu ze Stadio Luigi Ferraris trafili Alex Ferrari (wypożyczenie z przymusowym wykupem po sezonie z Hallasu) oraz Vid Belec (definitywny wykup z Benevento).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bartomeu zrezygnował z transferu Alphonso Daviesa do Barcelony?! „On jest Kanadyjczykiem. Nie, dziękuję” Bartomeu zrezygnował z transferu Alphonso Daviesa do Barcelony?! „On jest Kanadyjczykiem. Nie, dziękuję” FC Barcelona negocjuje z Pochettino już od kilku tygodni?! FC Barcelona negocjuje z Pochettino już od kilku tygodni?! Świerczok trafi do Piasta Gliwice. Testy medyczne po weekendzie Świerczok trafi do Piasta Gliwice. Testy medyczne po weekendzie Furman dogadany z nowym klubem. Polak wyjeżdża z kraju Furman dogadany z nowym klubem. Polak wyjeżdża z kraju OFICJALNIE: AC Milan wygrał walkę o szwedzki talent. Istotna rola Ibrahimovicia OFICJALNIE: AC Milan wygrał walkę o szwedzki talent. Istotna rola Ibrahimovicia Najmłodszy debiutant i strzelec duńskich rozgrywek rusza na podbój Europy. OFICJALNIE: Jeppe Kjær Jensen w Ajaksie Najmłodszy debiutant i strzelec duńskich rozgrywek rusza na podbój Europy. OFICJALNIE: Jeppe Kjær Jensen w Ajaksie Bartomeu: Nadchodzi czas decyzji w FC Barcelonie Bartomeu: Nadchodzi czas decyzji w FC Barcelonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy