OFICJALNIE: Omar Colley w Sampdorii

OFICJALNIE: Omar Colley w Sampdorii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UC Sampdoria

Omar Colley został nowym zawodnikiem Sampdorii.

Kapitan reprezentacji Gambii dołączył do włoskiego zespołu na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2022 roku.

Środkowy obrońca przed dwa ostatnie sezony reprezentował barwy Genku. Klub z Belgii sprowadził go do siebie z Djurgårdens IF w połowie sierpnia 2016 roku za blisko dwa miliony euro.

Od tego czasu 25-letni zawodnik poczynił bardzo duże postępy i zwrócił na siebie uwagę mocniejszych drużyn z czołowych europejskich ligi. Spośród nich największą determinacją wykazała się ekipa z Genui, która według informacji podawanych przez media pozyskała go za blisko osiem milionów euro i zapewniła mu roczne zarobki na poziomie 850 tysięcy euro.

Omar Colley w trakcie swojego pobytu w Genku rozegrał w sumie 95 spotkań, w których zdobył pięć goli.

Gambijczyk jest już trzecim potwierdzonym letnim wzmocnieniem Sampdorii. Przed nim do klubu ze Stadio Luigi Ferraris trafili Alex Ferrari (wypożyczenie z przymusowym wykupem po sezonie z Hallasu) oraz Vid Belec (definitywny wykup z Benevento).

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy