OFICJALNIE: Operacja i długa przerwa Rafała Wolskiego

OFICJALNIE: Operacja i długa przerwa Rafała Wolskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk poinformowała o kontuzji Rafała Wolskiego.

26-letni ofensywny pomocnik doznał urazu w trakcie gry treningowej. Niestety okazał się on poważniejszy niż na początku przypuszczano. Badania wykazały zerwanie więzadła krzyżowego przedniego. Zawodnik przejdzie operację, po której czeka go długa rehabilitacja. Lechia nie podała na razie planowego terminu jego powrotu na murawę.

Wolski identycznej kontuzji nabawił się niecały rok temu. Siedmiokrotny reprezentant Polski stracił przez nią pół roku, przez co musiał pogodzić się z brakiem wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Rosji. Długie pauzy wynikające z problemów zdrowotnych notował też wcześniej.

W trwającym sezonie pomocnik dziewięciokrotnie wybiegał na murawy Ekstraklasy. W tym czasie raz trafił do siatki (grudniowy mecz z Górnikiem Zabrze, 4:0). Jedną bramkę zdobył również w Pucharze Polski.

Przypomnijmy, że Wolski wrócił do ojczyzny po nieudanej przygodzie z Fiorentiną. Jego umowa z Lechią jest ważna do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy