Oficjalnie: Paloschi i Viviani w SPAL

Oficjalnie: Paloschi i Viviani w SPAL
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: SPAL 1907

Alberto Paloschi i Federico Viviani trafili do SPAL na zasadzie wypożyczenia.

Klub z Ferrary jest beniaminkiem Serie A, do której wrócił po prawie półwiecznej przerwie. SPAL dysponuje dość skromnymi funduszami i szuka wzmocnień kadry w okazyjnych cenach. Najnowsze nabytki "Biancazzurrich" zostały pozyskane w ramach wypożyczeń z Atalanty i Hellasu.

Alberto Paloschi przybył z tego pierwszego zespołu. Do Bergamo trafił przed rokiem po tym, jak nie poradził sobie w Swansea City. W ojczyźnie grał jednak równie mało, więc Atalanta postanowiła zdjąć go z listy płac. 27-letni napastnik przenosi się do SPAL na jeden sezon, a beniaminek musi za niego zapłacić 2 miliony euro. Ponadto w umowie wypożyczenia zawarta została kwota wykupu.

Kolejnym piłkarzem, który trafił do Ferrary w ramach transferu czasowego jest Federico Viviani. Dla defensywnego pomocnika będzie to już drugi sezon na wypożyczeniu z rzędu. W poprzedniej kampanii reprezentował barwy Bologni, w której rozegrał 17 spotkań ligowych. 25-latek trafił do SPAL na najbliższy sezon, ale w jego umowie także uwzględniono kwotę wykupu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy