Oficjalnie: Park Joo-Ho w Bazylei

Oficjalnie: Park Joo-Ho w Bazylei
Redakcja
Redakcja
Źródło: FC Basel | SuperSport

FC Basel pozyskał defensora reprezentacji Korei Południowej - Parka Joo-Ho z japońskiego Jubilo Iwata. Azjatycki zawodnik podpisał czteroletnią umowę ze szwajcarskim klubem. <BR><BR> 24-latek jest drugim wzmo(...)

FC Basel pozyskał defensora reprezentacji Korei Południowej - Parka Joo-Ho z japońskiego Jubilo Iwata. Azjatycki zawodnik podpisał czteroletnią umowę ze szwajcarskim klubem.

24-latek jest drugim wzmocnieniem obrony FC Basel, który występował będzie w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Wcześniej pozyskano z West Ham United reprezentanta Czech, Radoslava Kovaca, który podpisał dwuletnią umowę.

Pierwszym klubem był Soongsil University, do Japonii trafił w 2008 roku do Mito HollyHock (druga liga), potem przeniósł się do Kashimy Antlers, aby ostatecznie rok temu wzmocnić Jubilo Iwata, z którego teraz odchodzi do Europy.
Więcej na temat: Japonia Szwajcaria Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Raków Częstochowa trolluje Legię Warszawa. „Panie trenerze, czy to już potwierdzone?” [WIDEO] Raków Częstochowa trolluje Legię Warszawa. „Panie trenerze, czy to już potwierdzone?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy