Oficjalnie: Patejuk w Zawiszy

Oficjalnie: Patejuk w Zawiszy
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Zawisza Bydgoszcz

Sylwester Patejuk został ogłoszony nowym zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz.

Pomocnik, który ostatni sezon spędził w barwach Podbeskidzia, podpisał roczną umowę z nowym pracodawcą. Zawarto w niej również możliwość przedłużenia kontraktu o kolejny sezon.

32-letni Patejuk jest wychowankiem Hutnika Warszawa. W 2009 roku został zawodnikiem Podbeskidzia, a trzy lata później — Śląska Wrocław. W roku 2014 powrócił do ekipy z Bielska-Białej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy