OFICJALNIE: Patrik Mráz w Púchovie

OFICJALNIE: Patrik Mráz w Púchovie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: MŠK Púchov

MŠK Púchov poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o sprowadzeniu Patrika Mráza.

Po spadku Zagłębia Sosnowiec na zaplecze Ekstraklasy wielu zawodników tej ekipy pożegnało się z drużyną. Do tej grupy zalicza się Patrik Mráz, który rozstał się z zespołem pod koniec czerwca.

Od tamtej pory pozostawał bez przynależności klubowej. Dopiero kilka do dni temu zgłosiła się do niego ekipa zainteresowana jego usługami.

Lewy defensor przeprowadza się do ojczyzny, gdzie wzmocni MŠK Púchov. Jest to dla niego powrót, ponieważ właśnie tam stawiał swoje pierwsze kroki w zawodowej piłce. Szczegóły umowy nie są jednak znane.

Jego nowy zespół występuje na zapleczu słowackiej ekstraklasy i po 11. kolejkach plasuje się w ligowej tabeli na dziewiątym miejscu z dorobkiem czternastu punktów.

Mráz występował w Polsce od stycznia 2012 roku. Wówczas to trafił do Śląska Wrocław. Później przywdziewał jeszcze między innymi trykoty Piasta Gliwice czy Sandecji Nowy Sącz.

W poprzednim sezonie siedmiokrotny reprezentant Słowacji zanotował na polskich boiskach 25 występów. Strzelił w nich jedną bramkę. Do swojego dorobku dorzucił asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca! OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy