OFICJALNIE: Paulinho (nie ten) w Midtjylland

OFICJALNIE: Paulinho (nie ten) w Midtjylland
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Midtjylland

Midtjylland poinformowało o pozyskaniu Paulinho.

24-latek przenosi się do Danii z EC Bahii na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku. Szczegóły transakcji zawartej między podmiotami nie zostały natomiast podane do wiadomości publicznej. Według jednak duńskich mediów kwota transferu zamknęła się w 800 tysiącach euro.

- To bardzo silny zawodnik, którego atutem jest przede wszystkim technika. Nie można również zapominać o jego świetnej lewej nodze. Ten transfer przyniesie nam wiele pożytku — powiedział dyrektor sportowy, Svend Graversen.

Zawodnik, który operuje po lewej stronie boiska (więc może zastąpić Rafała Kurzawę, który wraca do Amiens), rozegrał w rozpoczętym pod koniec kwietnia sezonie ligi brazylijskiej dwa mecze.

Brazylijczyk we wtorek uda się do nowej drużyny, która w najbliższym tygodniu będzie przygotowywać się do kolejnego sezonu w... Poznaniu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy