OFICJALNIE: Paulinho (nie ten) w Midtjylland

OFICJALNIE: Paulinho (nie ten) w Midtjylland
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Midtjylland

Midtjylland poinformowało o pozyskaniu Paulinho.

24-latek przenosi się do Danii z EC Bahii na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku. Szczegóły transakcji zawartej między podmiotami nie zostały natomiast podane do wiadomości publicznej. Według jednak duńskich mediów kwota transferu zamknęła się w 800 tysiącach euro.

- To bardzo silny zawodnik, którego atutem jest przede wszystkim technika. Nie można również zapominać o jego świetnej lewej nodze. Ten transfer przyniesie nam wiele pożytku — powiedział dyrektor sportowy, Svend Graversen.

Zawodnik, który operuje po lewej stronie boiska (więc może zastąpić Rafała Kurzawę, który wraca do Amiens), rozegrał w rozpoczętym pod koniec kwietnia sezonie ligi brazylijskiej dwa mecze.

Brazylijczyk we wtorek uda się do nowej drużyny, która w najbliższym tygodniu będzie przygotowywać się do kolejnego sezonu w... Poznaniu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Giroud zostanie w Chelsea?! Giroud zostanie w Chelsea?! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Carlitos w Panathinaikosie OFICJALNIE: Carlitos w Panathinaikosie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy