OFICJALNIE: Pavel Vrba w Ługodorcu

OFICJALNIE: Pavel Vrba w Ługodorcu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Ługodorec Razgrad

Pavel Vrba zdecydował się na kolejną przygodę zagraniczną - pierwszego stycznia zostanie szkoleniowcem bułgarskiego Ługodorca.

Vrba tym samym w niedzielę zremisowanym 1-1 meczem z Teplicami pożegnał się z Viktorią Pilzno, z którą był związany od lipca 2017 roku. Wcześniej pracował tam w latach 2008-2013 i można śmiało go uznać za klubową legendą - wywalczył trzy tytuły mistrzowskie, a także awansował z drużyną do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

56-latek przejmuje zespół z Razgradu na pierwszym miejscu w tabeli ligi bułgarskiej, a w dodatku w fazie pucharowej Ligi Europy, gdzie przyjdzie mu się zmierzyć z prowadzonym przez Antonio Conte Interem Mediolan. Zostaje następcą Andreja Żelazkowa, tymczasowego trenera od października.

W Razgradzie gra dwóch Polaków: defensywny pomocnik Jacek Góralski oraz napastnik Jakub Świerczok.

Razem z Vrbą do Bułgarii udają się asystent Zdeněk Bečka i trener bramkarzy Martin Ticháček.

Vrba poza Viktorią pracował przede wszystkim z reprezentacją Czech w latach 2014-2016, ale też z Banikiem Ostrawa, Žiliną czy Anży Machaczkała.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy