OFICJALNIE: Paweł Wszołek z koronawirusem

OFICJALNIE: Paweł Wszołek z koronawirusem fot. Union Berlin
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Union Berlin I Kicker

Paweł Wszołek otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Aktualnie przebywa w Polsce na kwarantannie. Informację podał dyrektor sportowy Unionu Berlin Oliver Ruhnert.

Paweł Wszołek nie będzie miło wspominał okresu świąteczno-noworocznego. Dyrektor sportowy Unionu Berlin Oliver Ruhnert poinformował, że zawodnik otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

29-latek obecnie przebywa na kwarantannie w Polsce. Zakończy się ona 5 stycznia, a do Berlina wróci najprawdopodobniej dzień później. Wtedy przystąpi do treningów z zespołem, który rundę wiosenną ligowych zmagań zacznie 8 stycznia. Zmierzy się wówczas w wyjazdowym spotkaniu z Bayerem Leverkusen.

Informacja o jego absencji nie zaburzy nastrojów kibiców Unionu Berlin. Wszołek trafił do Niemiec w lipcu 2021 roku, po tym jak rozstał się z Legią Warszawa. Nie zdołał jednak przebić się w nowym klubie i dotychczas zaliczył zaledwie jeden występ – wszedł z ławki w trakcie meczu Pucharu Niemiec przeciwko trzecioligowemu Waldhof Mannheim.

Wciąż nie wiadomo, co w najbliższej przyszłości czeka polskiego skrzydłowego. Jak poinformował dziennikarz Sebastian Staszewski, możliwym scenariuszem jest powrót do kraju i ponowna gra w Legii Warszawa. Klub priorytetowo traktuje wzmocnienia składu po fatalnej rundzie jesiennej, a jednym z nowych nabytków mógłby być doświadczony Wszołek. Największą przeszkodę w dokonaniu tej transakcji stanowi Union Berlin, który pragnie zarobić na swoim zawodniku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy