OFICJALNIE: Paweł Żyra w Stali Mielec

OFICJALNIE: Paweł Żyra w Stali Mielec fot. Longfin Media / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała we wtorek o drugim dzisiejszym transferze. Po Mateuszu Kochalskim zespół zasilił Paweł Żyra.

Stal Mielec borykała się w rundzie wiosennej z niemałymi problemami kadrowymi. Mimo to zdołała utrzymać się w Ekstraklasie, a działacze robią teraz wszystko, by w kolejnych miesiącach ułatwić pracę trenerowi Adamowi Majewskiemu.

Wcześniej zespół wzmacniali Dominykas Barauskas, Bartłomiej Ciepiela, Mateusz Kochalski, Leândro, Mikołaj Lebedyński, Piotr Wlazło i Maciej Wolski, a teraz dołącza do nich także Paweł Żyra.

24-latek przenosi się do tej ekipy z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza w ramach transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

- Zobaczyłem dziś całą bazę treningową klubu i wszystko jest na naprawdę bardzo dobrym poziomie. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak tylko się tutaj rozwijać. Celem jest notowanie jak największej liczby występów i wierzę, że będą one na dobrym poziomie - stwierdził.

Ofensywny pomocnik, który w przeszłości był związany między innymi z Zagłębiem Lubin, w poprzednim sezonie zanotował w barwach spadkowicza z Niecieczy łącznie pięć występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy