OFICJALNIE: Pek i Czarnowski w Niecieczy

OFICJALNIE: Pek i Czarnowski w Niecieczy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza potwierdziła transfery Jakuba Peka oraz Patryka Czarnowskiego.

Szósta ekipa poprzedniego sezonu I ligi miała szansę awansu do Ekstraklasy, ale ją zmarnowała, przegrywając z Wartą Poznań, późniejszym triumfatorem baraży. Teraz klub musi o wszystkim zapomnieć i zacząć sezon z jak najlepszym nastawieniem.

Pomocne w tym z pewnością są nowe twarze w drużynie, a do takowych należą Martin Zeman, Dominik Kąkolewski czy Bartosz Snopczyński. Teraz to grono powiększyło się o następne dwa nazwiska.

Zespół wzmocnili Jakub Pek oraz Patryk Czarnowski, którzy dołączyli do niego na zasadzie wolnych transferów. Pierwszy z pozyskanych poprzednio grał w Gryfie Wejherowo, zaś drugi w Zniczu Pruszków.

Pek to 19-letni defensywy pomocnik lub stoper, który podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. 22-letni Czarnowski otrzymał o dwa lata krótszą umowę, ale za to porozumienie atakującego zawiera opcję przedłużenia współpracy o następne 12 miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy