OFICJALNIE: Piąty obcokrajowiec opuścił Rubin Kazań

OFICJALNIE: Piąty obcokrajowiec opuścił Rubin Kazań
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Seoul

Hwang In-beom przeniósł się w ramach transferu czasowego z Rubina Kazań do FC Seoul.

Etatowy reprezentant Korei Południowej skorzystał jako piąty gracz „Czerwono-Zielonych” z prawa danego mu przez FIFA do tymczasowego zakończenia współpracy z rosyjskim klubem w obliczu działań wojennych prowadzonych na terenie Ukrainy.

Środkowy pomocnik miał utrudnione zadanie na polu znalezienia sobie nowego miejsca pracy z uwagi na złamany wcześniej palec u nogi, ale koniec końców udało mu się zrealizować transfer do rodzimego FC Seoul, gdzie będzie występował do końca czerwca.

Tym samym Hwang In-beom dołączył do Filipa Uremovicia (Sheffield United), Seada Hakšabanovicia (Djurgården), Andersa Dreyera (FC Midtjylland) i Chwiczy Kwaraccheliego (Dinamo Batumi), którzy zdecydowali się na opuszczenie Rubina Kazań.

Na wykonanie identycznego ruchu nie zdecydowali się inni zagraniczni piłkarze - Montassar Talbi (reprezentant Tunezji), Oliver Abildgaard (kontuzjowany Duńczyk) i Witalij Lisakowicz (reprezentant Białorusi).

25-letni pomocnik wystąpił w 18 spotkaniach rosyjskiego klubu w trwających rozgrywkach, zaliczając w nich dwa trafienia i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy