OFICJALNIE: Pierwszy transfer Sá Pinto w Legii

OFICJALNIE: Pierwszy transfer Sá Pinto w Legii
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa przeprowadziła transfer na życzenie Ricardo Sá Pinto, nowego szkoleniowca.

André Martins został piłkarzem stołecznego klubu, podpisując umowę do 30 czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o sezon.

Do Legii przeniósł się na zasadzie wolnego transferu, gdyż kilka dni wcześniej rozwiązał umowę z Olympiakosem, nie znajdując uznania w oczach swojego innego rodaka - Pedro Martinsa, od kwietnia szkoleniowca klubu z Pireusu.

W Grecji Martins występował od 2016 roku - w 33 meczach ligowych strzelił bramkę i zaliczył dwie asysty. W ostatnim sezonie pojawił się jednak na boisku w Super League zaledwie dziewięć razy.

Wcześniej grał w Sportingu, którego jest wychowankiem. Sá Pinto kojarzy go właśnie z tego okresu, gdy w 2012 roku był trenerem klubu z Lizbony.

28-letni André Martins jest środkowym pomocnikiem, najczęściej pojawia się na pozycji numer "8". Portugalczyk ma na koncie dwa występy w reprezentacji, ale jeszcze w 2013 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy