Oficjalnie: Pięściarz dyrektorem w Katowicach

Oficjalnie: Pięściarz dyrektorem w Katowicach
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: GKS Katowice

Pięściarz Grzegorz Proksa został dyrektorem sportowym GKS Katowice.

Urodzony w Mysłowicach sportowiec od dziecka jest kibicem katowickiegoklubu. Od dłuższego czasu aktywnie angażował się w działania klubu z ulicy Bukowej.  

- Zdaję sobie sprawę, jak wielka jest presja wyniku przy Bukowej i jakie są oczekiwania Zarządu Klubu i sympatyków. Objęcie tego stanowiska to dla mnie wielkie wyzwanie, któremu postaram się sprostać. Liczę, że kibice włączą się w nasze wspólne dzieło budowania silnego klubu i będą wspierać katowicką drużynę - powiedział Proksa.

30-letni bokser dotychczas stoczył 33 walki, ich bilans to 29 zwycięstw - 4 porażki. W ostatnim pojedynku, który odbył się w listopadzie 2014 roku w Krakowie, Proksa przegrał przez nokaut z Marcinem Sulęckim. 

"Gieksa" zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli pierwszej ligi. Kibice z Katowic ciągle oczekują na powrót klubu do ekstraklasy - czterokrotny wicemistrz Polski pożegnał się z najwyższą klasą rozgrywkową w 2005 roku.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy