Oficjalnie: Pilarz w Arce

Oficjalnie: Pilarz w Arce
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Arka Gdynia

Krzysztof Pilarz został nowym zawodnikiem Arki Gdynia.

Doświadczony bramkarz zasilił szeregi „Żółto-Niebieskich” na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu testów medycznych podpisał roczny kontrakt z nowym pracodawcą

Klub z województwa pomorskiego za sprowadzenie 36-letniego golkipera nie zapłacił ani jednej złotówki, ponieważ obecna umowa zawodnika z Bruk-Betem Termalicą wygasa wraz z końcem czerwca.

Pilarz reprezentował barwy ekipy z Niecieczy od połowy sezonu 2015/2016. Od tego czasu były piłkarz takich zespołów jak Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Ruch Chorzów czy Cracovia rozegrał 36 spotkań dla popularnych „Słoników”, w których siedmiokrotnie zachował czyste konto.

Doświadczony bramkarz jest trzecim letnim wzmocnieniem Arki. Przed nim kontrakt z klubem z Gdyni podpisali Tomáš Košút i Michał Żebrakowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy