OFICJALNIE: Pinillos w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Pinillos w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Dani Pinillos został zaprezentowany jako nowy nabytek Miedzi Legnica.

Pierwszoligowiec szukał piłkarza, który mógłby obsadzić pozycję lewego obrońcy. Do tej pory z konieczności występował tam Paweł Tupaj.

W Legnicy zdecydowano się postawić na doświadczonego Daniego Pinillosa. Wspomniany zawodnik w przeszłości miał okazję występować na poziomie LaLigi w barwach Córdoby.

Do Miedzi przenosi się z Barnsley na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Urodzony w Logroño zawodnik to wychowanek Racingu Santander. Poza wspomnianą Córdobą i Barnsley był w swojej karierze związany też z Ourense i Nottingham Forest.

W poprzednim sezonie rozegrał na zapleczu Premier League cztery mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy