OFICJALNIE: Piotr Świerczewski zadebiutuje na gali MMA!
2019-10-31 18:19:41; Aktualizacja: 6 lat temu
To już przesądzone - Piotr Świerczewski będzie walczył na gali FFF 2.
Sprawdziły się doniesienia mediów i były reprezentant Polski będzie jedną z gwiazd gali FFF 2. Świerczewski w walce wieczoru zmierzy się w formule MMA z Gregiem Collinsem. Prowadzący program „Odjazdowe bryki braci Collins” na FFF 1 przegrał z Rafałem „Tito” Krylą.
Póki co nie wiadomo, w jakiej dokładnie formie jest Świerczewski. Kilka dni temu portal Fightsport.pl pisał, że 47-latek dopiero szuka klubu, który w krótkim czasie przygotuje go do debiutanckiej walki.
Świerczewski jest srebrnym medalistą olimpijskim z Barcelony. W dorosłej reprezentacji Polski rozegrał 70 spotkań. W 2002 roku rywalizował z nią na Mistrzostwach Świata w Korei Południowej i Japonii. Jeśli chodzi o piłkę klubową, grał m.in. w GKS-ie Katowice, Saint-Étienne, Bastii, Olympique’u Marsylia, Lechu Poznań, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Koronie Kielce oraz Zagłębiu Lubin.Popularne
Druga odsłona FFF odbędzie się 21 grudnia w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze. Oprócz wspomnianej dwójki na razie wiadomo, że powalczą na niej DJ Decks i Tomasz Słodkiewicz.












![Statystyki zamiast ciepłych słów. Tak Raków Częstochowa żegna Marka Papszuna [OFICJALNIE]](img/photos/113618/170x113/marek-papszun.jpg)







![Radomiak Radom znów ma kłopoty. Klub ukarany zakazem transferowym [OFICJALNIE]](img/photos/105471/90x60/radomiak-radom.jpg)





![Radomiak Radom znów ma kłopoty. Klub ukarany zakazem transferowym [OFICJALNIE]](img/photos/105471/170x113/radomiak-radom.jpg)





