OFICJALNIE: Podbeskidzie rozpoczyna okno. Cztery transfery!

OFICJALNIE: Podbeskidzie rozpoczyna okno. Cztery transfery!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Właściciele Podbeskidzia Bielsko-Biała potwierdzili w ostatnich dniach fakt pozyskania czterech nowych zawodników.

Szeregi popularnych „Górali” przed rozpoczęciem nadchodzących rozgrywek zasilili Jakub Bąk, Dominik Jończy, Roberto Gandara i Michał Rzuchowski.

Pierwszy z wymienionych zawodników dołączył do pierwszoligowego zespołu na zasadzie wolnego transferu po tym, jak wygaśnięciu uległ jego dotychczasowy kontrakt z Chojniczanką Chojnice.  Lewoskrzydłowy rozegrał 28 spotkań w minionym sezonie i strzelił w nich cztery bramki oraz zanotował dwie asysty. Teraz związał się z nowym pracodawcą roczną umową.

Z kolei Jończy przeniósł się do ekipy z Bielska-Białego w ramach wypożyczenia z Zagłębia Lubin z opcją definitywnego wykupu. Środkowy obrońca spędził rundę wiosenną poprzednich rozgrywek na podobnych warunkach we wspomnianej już Chojniczance. W drużynie z Chojnic zdołał rozegrać tylko dziewięć meczów.

Trzecim letnim nabytkiem Podbeskidzia jest Roberto Grandara. Środkowy pomocnik jest pierwszy Hiszpanem został pierwszym hiszpańskim zawodnikiem, jaki dołączył do „Górali”. Były już gracz CF Talavera związał się z pierwszoligowym zespołem rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. W minionych sezonie  na trzecim poziomie rozgrywkowym na Półwyspie Iberyjskim rozegrał 30 spotkań i zdobył w nich trzy gole.

Ostatnim potwierdzonym wzmocnieniem ekipa z Bielska-Białego jest Michał Rzuchowski. 24-latek był od lutego 2016 roku był piłkarzem Bytovii Bytów. W barwach tego zespołu rozegrał łącznie 58 spotkań i teraz postanowił zmienić otoczenie i związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy